ברבי - הלוגו של ברביבראץ - Bratz

בראץ הוא שמן המסחרי של בובות בגודל של כ-25 סנטימטרים המיוצרות על ידי MGA Entertainment, בובות אלה מיועדות למשחק ילדים, וקיימות בשני המינים, אם כי בראץ "בנות" נפוצות הרבה יותר.ברבי - תמונה של ברבי

בובות הבראץ מאופיינות בראש גדול יחסית לגוף, עם עיניים גדולות ושפתיים, גוף קטן, ונעליים שניתן להסיר ולהלביש. ארבעת הבובות הראשונות היו יסמין, שהתבססה על בתו של נשיא החברה, אייזיק לריאן, ששמה יסמין, סשה, קלואי וג'ייד. במהלך הזמן נוספו מייגן, דנה, פיאנה, נברה, טיאנה, קומי, פליסיה, קטיה וקיאנה.

ג`ייד
ג'ייד מאמינה שהמראה החיצוני אומר הרבה על האישיות והעולם הפנימי, והיא דואגת לקרוא המון מגזיני אופנה ולהשאר כמה שיותר מעודכנת. היא אוהבת לצפות בסרטי אופנה זרים ולהסתובב בחנויות המכילות לבוש חדשני ויחודי. בנוסף ג'ייד פוקדת את הבוטיקים הכי לוהטים ופופולאריים והיא תמיד עובדת בניסיון ליצור מראה ועיצוביים מדליקים.
יסמין
יסמין אוהבת לשמור על ראש פתוח ומקפידה לעקוב תמיד אחר הטרנדים המתחלפים והלוהטים באופנה, בניגוד לחזות החיצונית שלה והשקט התמידי שגורמים ליסמין להראות שמרנית ומתנשאת, ועל כך נכתב המשפט "מראה יכול להטעות". יסמין אוהבת לצפות בקומדיות רומנטיות, וכשמדובר באופנה, היא הכי אוהבת לערבב בין מספר סגנונות ובכך ליצור מראה חדש וזוהר.
קלואי
שם החיבה של קלואי הוא "מלאכית", היא מאוד אוהבת לצפות בסרטי פעולה והרפתקאות, ויותר מזה - היא אוהבת לצלם את חבריה כמה שרק אפשר. בנוסף קלואי אוהבת לשחק כדורגל ולהפליג בדמיון. נראה שלפעמים היא קצת מרחפת, אבל חברותיה הטובות עוזרות לה להישאר עם הרגליים על הקרקע.
סשה
סשה היא בראצית שבהחלט יודעת לעמוד על שלה, היא יודעת בדיוק מה היא רוצה וכיצד להשיג את המטרה. האופנה האהובה על סשה היא רטרו זרוק מעורב בפאנק מודרני והיא מאוד אוהבת מוזיקה. חלומה של סשה הוא לשלב בין שני תחביביה הגדולים - אופנה ומוזיקה כמובן, והיא חולמת להיות מפיקת מוזיקה לוהטת ומצליחה עם קו אופנה יחודי משלה.

אם אתם מחפשים משהו שקשור לבובות בראץ, הגעתם למקום הנכון.

Google

BRATZ™ and all related logos, characters, names and distinctive likenesses
are the exclusive property of MGA Entertainment, Inc.
No infringement is intended.